O nas i o konkurencji

Centrum rowerowe „Cyklomaniak” działa od kwietnia 2007 roku. Prowadzimy sprzedaż detaliczną w sklepie stacjonarnym, znajdującym się w Zielonej Górze przy ul. Nowojędrzychowskiej 1. Z naszą ofertą można zapoznać się pod adresem cyklosklep.pl lub klikając w zakładkę „Oferta”

Głównym naszym zajęciem jest sprzedaż i naprawa rowerów oraz całego osprzętu do nich. Kupić u nas można wyłącznie markowe, średniej i wysokiej klasy rowery.

Jest co najmniej siedem powodów, dla których warto przyjść po rower do Cyklomaniaka i które odróżniają nas od lokalnej konkurencji:

1. Na zielonogórskim rynku jesteśmy jedną z najmłodszych i najbardziej rozwojowych firm rowerowych. Mimo iż istniejemy zaledwie kilka lat, co roku sprzedajemy ponad tysiąc bicykli.

2. Aby do nas dotrzeć nie musisz wjeżdżać do zatłoczonego i zakorkowanego centrum miasta. Podjedziesz autem pod sam sklep, nie mając problemów ze znalezieniem miejsca do bezpłatnego parkowania.

3. Jeśli zamierzasz u nas kupić rower, będziesz go mógł bezpiecznie i bezpłatnie wypróbować, korzystając z sieci ścieżek rowerowych, przebiegających tuż obok naszego Centrum Rowerowego. Tak dogodnych warunków do testów nie ma żaden z naszych lokalnych konkurentów!

4. Dzięki rozbudowie w 2012 roku, zdecydowanie powiększyliśmy powierzchnię sklepową i magazynową. W sklepie i przed nim eksponowanych jest 200 rowerów, a do dyspozycji naszych klientów ,,od ręki'' i na miejscu mamy około 800 bicykli. Takiego wyboru nie mają nasi najbliżsi i nawet nieco dalsi konkurenci.

5. Zarówno sam właściciel Cyklomaniaka jak i pracownicy to są wielcy pasjonaci rowerów. Wszyscy jeżdżą na nich, niemal każdy ma za sobą przeszłość kolarską i to co obecnie robią jest dla nich nie tylko pracą, ale przede wszystkim realizacją życiowych pasji. Nie jesteśmy handlowcami branży sportowej , którzy wiosną i latem sprzedają rowery, a zimą narty, bo takie są wymogi rynku i tak należy postępować, aby osiągnąć jak największe zyski.

6. Sporadycznie korzystamy z jakichkolwiek form klasycznej reklamy. Wychodzimy z założenia, że NAJLEPSZĄ REKLAMĘ STANOWI ZADOWOLONY KLIENT. Dlatego dokładamy wszelkich starań, aby jak najlepiej obsłużyć każdego potencjalnego nabywcę jednośladu.

7. Jeśli punkty 1-6 nie przekonują klienta , który trafił do naszego sklepu stacjonarnego, a liczy się dla niego wyłącznie najniższa cena, może ją negocjować.

 

Adres

ul. Nowojędrzychowska 1
65-012 Zielona Góra

Godziny otwarcia

pon-pt: 10:00 - 19:00
sob: 10:00 - 15:00
nd: nieczynne

Kontakt

e-mail: cyklomaniak@op.pl
tel. (068) 444 34 93
kom. +48 605 271 450

 

Copyright © 2013 Cyklomaniak

Projekt i wykonanie: Kamvis Design & aGRafka